Všetko o nákupe

O nás - kto sme?

V obchode Ariadne kladieme dôraz na to, aby sme ku kúpe ponúkali len tovar, pre ktoré sa bude zákazník mať dôvod sem vracať. Nesnažíme sa uspieť v súťaži o najlacnejší tovar, snažíme byť prvý v tom, aby sme Vám za jednotkovú sumu poskytli maximálnu hodnotu. (Ak neveríte, skúste si porovnať vedľa seba kustovnicu od nás s kustovnice z najbližšieho supermarketu ...)

Prehľad kontaktov a ďalších informácií o nás nájdete tu.

Vynútená cenzúra informácií o zdravotných účinkoch

Na týchto stránkach bohužiaľ nenájdete žiadne konkrétne informácie o zdravotných účinkoch liečivých rastlínn a húb. Za to sa ospravedlňujeme, dôvodom sú smernice a nariadenia EÚ, ktoré regulujú predaj potravín a doplnkov stravy (viac tu).

Voľba množstva u navažovaného tovaru

U nadažovaných adaptogénov je stanovené minimálne množstvo gramov pre jednotlivé adaptogény. Horné obmedzenie dodávky neexistuje, pre objednávky väčšie ako bežné môže dôjsť k predĺženiu dodacej lehoty (nehromadíme zásoby, máme všetko čerstvé). Vážime s presnosťou na 1 gram. U celých koreňov bude váha (a cena) po dohode zaokrúhlená na celé kusy (max. +/- 10 gramov). Všetko je kvalitne a čisto zabalené.

Špeciálné požiadavky pri objednávke

V prípade, že máte zvláštne požiadavky alebo oznámenie, uveďte ich do pripraveného políčka v poslednom kroku objednávky. Pokúsime sa maximálne vyhovieť.

Platba

Pre zaplatenie možno zvoliť z nasledujúcich možností:

  • Dobierka - platba pri doručení tovaru formou dobierky
  •  Prevod na bankový účet - platba trvá zvyčajne 1, maximálne 3 dni
  • * PayPal - online platobný systém, platba prebehne okamžite
  • * Prevod Bitcoin - online platobný systém, platba prebehne okamžite
  • Platba od zamestnávateľa - iba po predchádzajúcej dohode (bonusový program pre zamestnancov)
Vážení zákazníci, s platnosťou od 1. marca 2017 sme kvoli legislatívé o elektronickej evidencii tržieb (EET) v ČR prerušili používánie platobných metód PayPal a Bitcoin. Dúfáme, že naše rozhodnutie pochopíte, ospravdlňujeme sa za spôsobené nepohodlie.

Ku každému nákupu zakaždým obdržíte zjednodušený daňový doklad o zaplatení.

Doručenie tovaru a ceny za prepravu

Pre doručenie možné zvoliť buď zaslanie na zadanú adresu, alebo prevzatie na jednom z výdajných miest. Prepravné je vypočítané pri registrácii objednávky podľa vybraného spôsobu doručenia a platby. Aktuálny zoznam a cenník spôsobov doručenia a prehľad výdajných miest je k nahliadnutiu tu. Zásielky bežne odosielame do 1-3 pracovných dní od pripísania platby na niektorý z našich účtov v prípade platby vopred, alebo od zaregistrovania objednávky v prípade platbou na dobierku.

Ešte niečo?

Ak máte otázky opýtajte sa nás.