Cordyceps MRL, 90 tablet

mycelium / primordium

Výrobca: MRL

23,9600 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Cordyceps-MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) aj primordia (mladej plodnice) huby húsenica čínska (Cordyceps sinensis) pestovanej v biomase v sterilných podmienkach. Získaná biomasa je následne priamo spracovaná do tabliet podľa farmaceutického štandardu GMP vo Veľkej Británii (ML 10324), kde každá tableta obsahuje 500mg biomasy.

Mycology Research Laboratories, výrobca týchto tabliet, využíva v Kalifornii na produkciu biomasy špeciálnu technológiu patentovanú v Spojených štátoch.

Zloženie:

Húsenica čínsá (biomasa), mikrokryštalická celulóza (spojivo), oxid kremičitý (zmäkčovadlo), rastlinný sterean horečnatý (protihrudkujúca látka), rastlinná kyselina stearová (zvlhčovacie látka).

Neobsahuje umelé farbivá. Neobsahuje umelé konzervačné látky. Neobsahuje lepok. Vhodné pre vegetariánov.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne.
Zvyčajná dávka: 2 tablety
Počet dávok: 45 (tj. 90 tabliet)
Množstvo v obvyklej dávke - biomasa húsenice čínskej: 1000mg

Upozornenie:

Skladujte v chlade a suchu. Uschovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte slnečnému žiareniu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Húsenica čínska (cordyceps) - vlastnosti, účinky, užívanie


Vážení zákazníci, od 4. do 26. júla som na dovolenke.  O vaše objednávky sa v mojej neprítomnosti raz za týždeň postará brigádnička Iva.  Pre vaše otázky prosím využívajte emailovú adresu: info@ariadne.cz.  S priateľským pozdravom Stanislava Šindelářová