Coriolus MRL, 90 tabliet

mycelium / primordium

Výrobca: MRL

22,9167 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Coriolus-MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) aj primordia (mladej plodnice) húb trúdnikovca pestovaných v biomase v sterilných podmienkach. Získaná biomasa je následne priamo spracovaná do tabliet podľa farmaceutického štandardu GMP vo Veľkej Británii (ML 10324) kde každá tableta obsahuje 500mg biomasy. Mycology Research Laboratories, výrobca týchto tabliet, využíva v Kalifornii na produkciu biomasy špeciálnu technológiu patentovanú v Spojených štátoch.

Coriolus-MRL:

Ďalšie látky: mikrokryštalická celulóza (spojivo), oxid kremičitý (zmäkčovadlo), rastlinný sterean horečnatý (protihrudkujúca látka), rastlinná kyselina stearová (zvlhčovacie látka). Neobsahuje umelé farbivá. Neobsahuje umelé konzervačné látky. Neobsahuje lepok. Vhodné pre vegetariánov.

Odporúčané denné dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne. Zvyčajná dávka: 2 tablety. Počet dávok: 45 (tj. 90 tabliet). Množstvo v obvyklej dávke - biomasa trúdnikovec pestrý: 1000mg

Skladujte v chlade a suchu. Uschovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte slnečnému žiareniu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Trúdnikovec - vlastnosti, účinky, užívanie