Lesklokôrková pleťová maska Poreishi, 5 aplikácií

Maska na tvár s obsahom výtažku z lesklokôrovky

Výrobca: Poreishi

24,7200 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Lesklokorková pleťová maska Poreishi je maska na tvár bohatá na výťažky z lesklokôrovky a ďalších liečivých rastlín. Vyrobené na Tchaj-wane. Použitá leskokôrka lesklá bola vypestovaná a spracovaná na Taiwane.

Balenie obsahuje 5 ks pleťových masiek. Každá maska je balená samostatne vo vákuovom, nepriedušnom ochrannom vrecku pre samostatnú aplikáciu.

Výťažky húb a rastlín: leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum) , smldninec chlpatý (Dioscorea villosa), aloe vera (Aloe Vera Barbadensis), uhorka (Cucumis sativus), lucerny siata (Medicago sativa), pupočník ázijský (Centella asiatica), amónna soľ z koreňa sladkého drievka čínskej (Ammonium glycyrrhizinate).

Ďalšie obsiahnuté látky: kyselina hyalurónová (Hyaluronic acid), hyaluronan (Sodium hyaluronate), butylénglykol (butylénu glycol), glycerol (Glycerín), kyselina gamma-polyglutamová (Gamma Polyglutamate acid), deriváty polyethypenglykolu z hydrogenizovanej ricinovové oleja (PEG-40 hydrogenated castor oil), hydroxypropyl celulóza (Hydroxypropylcellulose), metylparabén (metylparabén), xantánová guma (Xanthan gum), polyakrylovej kyselina (Carbomer).

Nevystavujte vysokým teplotám, skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí.

Spôsob použitia

1. Masku z ochranného vrecka vyberiete až bezprostredne pred aplikáciou. Ochranné vrecko rozstrihnite alebo roztrhnite na vyznačenom mieste a opatrne vyberte masku z vrecka. Maska je veľmi bohato napustená.

lesklokorková maska použitie krok 1
Lesklokorková pleťová maska - v obale
lesklokorková maska použitie krok 2
Lesklokorková pleťová maska - zložená
lesklokorková maska použitie krok 3
Lesklokorková pleťová maska - rozložená

2. Maska je vybavená pomocní fóliu pre ľahšiu manipuláciu. Aplikujte masku na tvár spolu s touto fóliou. Následne fóliu zložte a dotvarujte masku, aby čo najlepšie priľnula k pokožke.

lesklokorková maska použitie krok 4
Lesklokorková pleťová maska - s ochrannú fóliu
lesklokorková maska použitie krok 5
Lesklokorková pleťová maska - aplikácia

3. Nechajte pôsobiť minimálne 15 minút.

4. Potom masku zložte a tvár umyte vlažnou vodou. Môžete použiť umývacie žinku. Nakoniec tonizujte tvár pleťovú a použite svoj bežný denný alebo nočný krém.

Leskokôrka - vlastnosti, účinky, užívanie

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26. júla som na dovolenke.  O vaše objednávky sa v mojej neprítomnosti raz za týždeň postará brigádnička Iva.  Pre vaše otázky prosím využívajte emailovú adresu: info@ariadne.cz.  S priateľským pozdravom Stanislava Šindelářová