Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM, 180 kapslí

6-mesačná plodnica, rozomletá

Výrobca: TaiwanTCM

59,4800 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Leskokôrka lesklá TaiwanTCM je sušená prášková plodnice lesklokôrky lesklej (Ganoderma lucidum) zodpovedajúca najprísnejším normám TČM. Prášok sa pripravuje mletím a špeciálnou úpravou vybraných častí prírodných plodníc pochádzajúcich z čistého horského prostredia stredného Tchaj-wanu.

  • rozomletá vysoko kvalitné plodnice 100%
  • 180 kapslí à 420 mg

Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je prirodzene horká, neskôr sladkastá. Kapsule sú želatínové. Hmotnosť kapsule 420 mg +/- 5%. Receptúra a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pre kvalitu výrobku je kľúčové miesto a spôsob pestovanie plodníc. Čistota prostredia je u húb obzvlášť dôležitá. Mnohé štúdie ukázali schopnosť húb aj v relatívne čistom prostredí akumulovať množstvo ťažkých kovov a rádionuklidov mnohonásobne prevyšujúce ich koncentráciu v prostredí. Stredný Taiwan, kde sa leskokôrka lesklá TaiwanTCM pestuje, je rozsiahlou oblasťou veľhôr týčiacich sa do viac ako 4000m nad morom s minimálnou koncentráciou nečistôt v prostredí.

Ďalším problémom hubového materiálu býva genetická degenerácia, ktorej huby pri pestovaní postupne podliehajú a ktorá vedie k znižovaniu účinnosti. Zabrániť tomu možno chemickou a genetickou kontrolou hubového materiálu. V tejto oblasti má Tchaj-wan opäť nespornú výhodu - nie je náhoda, že genóm lesklokôrky lesklej bol prvýkrát rozlúštený práve na Tchaj-wane.

Plodnice lesklokôrky sú tuhé. Konzumovať ich možno iba v práškovej, tekutej, alebo tabletkovej forme. Tekutá forma zahŕňa čaj a extrakt. Leskokôrka lesklá Taiwan TCM je k dispozícii vo forme prášku uzavretého v kapsliach. Tie sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok možno ale konzumovať aj bez kapslí - jeho horká chuť je príjemná, ak si na ňu zvykneme. Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a rozmiešame lyžičkou. Získame zdravý nápoj, ktorého horkosť sa podobá horkosti kávy.

Bežné dávkovanie 3x denne 1-3 kapsule nalačno, zapiť vlažnou vodou (alebo prášok rozpustiť vo vlažnej vode). TČM odporúča po požití krátke zahrievacie cvičenie. Aj v nižších dávkach má však leskokôrka lesklá TaiwanTCM výrazné účinky. Pri preventívnom dávkovaní 1 kapsula / deň nám jedno balenie vydrží na pol roka.

Laboratórne skúšky a certifikáty:

Certifikát o zdravotnej bezpečnosti SZÚ pre Leskokôrka lesklá TaiwanTCM

Skúšobný protokol EÚP č. 184-2017 / 11

Lesklokôrka - vlastnosti, účinky, užívanie