Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí

6-mesačná plodnica koncentrát 5x silnejší

Výrobca: TaiwanTCM

159,4800 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt leksklokôrky lesklej (Ganoderma lucidum) veľmi vysokej kvality. Pripravuje sa extrakciou vybraných častí prírodných plodníc pochádzajúcich z čistého horského prostredia stredného Tchaj-wane.

  • práškový koncentrát (500%) z vysoko kvalitných plodníc
  • 150 kapslí à 420 mg

Obsahom účinných látok zodpovedá 1g práškového extraktu 5g sušené plodnice leskokôrky lesklej TaiwanTCM .

Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je prirodzene horká, neskôr sladkastá. Kapsule sú želatínové. Hmotnosť kapsule 420 mg +/- 5%. Receptúra a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pre kvalitu výrobku je kľúčové miesto a spôsob pestovanie plodníc. Čistota prostredia je u húb obzvlášť dôležitá. Mnohé štúdie ukázali schopnosť húb aj v relatívne čistom prostredí akumulovať množstvo ťažkých kovov a rádionuklidov mnohonásobne prevyšujúce ich koncentráciu v prostredí. Stredný Taiwan, kde sa leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x pestuje, je rozsiahlou oblasťou veľhôr týčiacich sa do viac ako 4000m nad morom s minimálnou koncentráciou nečistôt v prostredí.

Ďalším problémom hubového materiálu býva genetická degenerácia, ktorej huby pri pestovaní postupne podliehajú a ktorá vedie k znižovaniu ich účinnosti. Zabrániť tomu možno chemickou a genetickou kontrolou hubového materiálu. V tejto oblasti má Tchaj-wan opäť nespornú výhodu - nie je náhoda že genóm leskokôrky bol prvýkrát rozlúštený práve na Tchaj-wane.

Plodnice leskokôrky lesklej sú tuhé a konzumovať ich možno iba po spracovaní. Leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x má formu prášku uzavretého v kapsuliach, z ktorých každá obsahom zodpovedá päťnásobnému množstvu prášku rozdrvenej plodnice. Kapsule sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok možno ale konzumovať aj bez kapslí. Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a rozmiešame lyžičkou. Získame tak zdravý nápoj, ktorého horkosť sa podobá horkosti kávy.

Výrobok Leklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je koncentrát 5x silnejší ako nekoncentrovaná prášková plodnica leskokôrka lesklá TaiwanTCM. Dávkovanie je podobné, ale rozdiel je v použití: nekoncentrovaná plodnica sa používa hlavne na prevenciu <cenzurováno>, zatiaľ čo koncentrát FORTE 5x sa používa hlavne u osôb trpiacich alebo majúcich zvýšené riziko výskytu <cenzurováno>.

Liek sa užíva 3x denne v množstve 1-3 kapsule nalačno, zapiť vlažnou vodou (alebo prášok rozpustiť vo vlažnej vode). TČM odporúča po požití krátke zahrievacie cvičenie. Aj v nižších dávkach má však tento výrobok veľkú silu.

Laboratórne skúšky a certifikáty

Certifikát o zdravotnej bezpečnosti SZÚ pre Lesklokôrovka obyčajná TaiwanTCM Forte 5x

Skúšobný protokol EÚP č. 184-2017 / 11

Lesklokôrka - vlastnosti, účinky, užívanie

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26. júla som na dovolenke.  O vaše objednávky sa v mojej neprítomnosti raz za týždeň postará brigádnička Iva.  Pre vaše otázky prosím využívajte emailovú adresu: info@ariadne.cz.  S priateľským pozdravom Stanislava Šindelářová