Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí

6-mesačná plodnica koncentrát 5x silnejší


109,80 €/bal.
Ďalšie obrázky
Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí  1 Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí  2 Lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí  3
Min. množstvo:
1 bal.
Výrobca:
TaiwanTCM
TaiwanTCM

Leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt LESKLOKORKA lesklé (Ganoderma lucidum) veľmi vysokej kvality. Pripravuje sa extrakciou vybraných častí prírodných plodníc LESKLOKORKA lesklé, pochádzajúcich z čistého horského prostredia stredného Tchaj-wane.

  • práškový koncentrát (500%) z vysoko kvalitných plodníc
  • 150 kapslí à 420 mg

Obsahom účinných látok zodpovedá 1g práškového extraktu 5g sušené plodnice LESKLOKORKA lesklé TaiwanTCM .

Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je prirodzene horká, neskôr sladkastá. Kapsule sú želatínové. Hmotnosť kapsule 420 mg +/- 5%. Receptúra a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pre kvalitu výrobku je kľúčové miesto a spôsob pestovanie plodníc. Čistota prostredia je u húb obzvlášť dôležitá. Mnohé štúdie ukázali schopnosť húb aj v relatívne čistom prostredí akumulovať množstvo ťažkých kovov a rádionuklidov mnohonásobne prevyšujúce ich koncentráciu v prostredí. Stredná Taiwan, kde sa leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x pestuje, je rozsiahlou oblasťou veľhôr týčiacich sa do viac ako 4000m nm s minimálnou koncentráciou nečistôt v prostredí.

Ďalším problémom hubového materiálu býva genetická degenerácia, ktorej huby pri pestovaní postupne podliehajú a ktorá vedie k znižovaniu ich účinnosti. Zabrániť tomu možno chemickú a genetickú kontrolou hubového materiálu. V tejto oblasti má Tchaj-wan opäť nespornú výhodu - nie je náhoda že genóm LESKLOKORKA lesklé bol prvýkrát rozlúštený práve na Tchaj-wane.

Plodnice LESKLOKORKA lesklé sú tuhé a konzumovať ich možno iba po spracovaní. Leskokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x má formu prášku uzavretého v kapsuliach, z ktorých každá obsahom zodpovedá päťnásobnému množstvo prášok rozdrvené plodnice. Kapsule sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok možno ale konzumovať aj bez kapslí. Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a rozmiešame lyžičkou. Získame tak zdravý nápoj, ktorého horkosť sa podobá horkosti kávy.

Výrobok Leklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je koncentrát 5x silnejší ako nekoncentrovaný prášková plodnice leskokôrka lesklá TaiwanTCM . Dávkovanie je podobné, ale rozdiel je v použití: nekoncentrovaný plodnice sa používa hlavne na prevenciu <cenzurováno> , zatiaľ čo koncentrát FORTE 5x sa používa hlavne u osôb trpiacich alebo majúcich zvýšené riziko výskytu <cenzurováno>

Liek sa užíva 3x denne v množstve 1-3 kapsule nalačno, zapiť vlažnou vodou (alebo prášok rozpustiť vo vlažnej vode). TČM odporúča po požití krátkej zahrievacie cvičenia. Aj v nižších dávkach má však tento výrobok veľkú silu - 1 kapsula zodpovedá 5 kapsulám nekoncentrované prášok rozdrvené plodnice.

Laboratórne skúšky a certifikáty

Certifikát o zdravotnej bezpečnosti SZÚ pre Lesklokôrovka obyčajná TaiwanTCM Forte 5x

Skúšobný protokol EÚP č. 184-2017 / 11

Viac informácií: Leskokôrka - vlastnosti, účinky, užívanie