Trúdnikovec pestrý TaiwanTCM Forte 5x

6-mesačná plodnica koncentrát 5x silnejší

Výrobca: TaiwanTCM

224,8000 €/bal.
Min. množstvo: 1 bal.

Trúdnikovec pestrý (outkovka pestrá) TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt trúdnikovca veľmi vysokej kvality. Pripravuje sa extrakciou vybraných častí prírodných plodníc trúdnikovca pestrého, pochádzajúcich z horského prostredia stredného Tchaj-wane.

Z hľadiska obsahových látok zodpovedá 1g práškového extraktu 5g sušenej plodnice.

Neobsahuje umelé prísady ani konzervačné látky. Chuť prášku je príjemne sladkastá. Kapsule sú želatínové. Hmotnosť kapsule: 420 mg +/- 5%. Receptúra a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pre kvalitu výrobku je kľúčové miesto a spôsob pestovania plodníc. Čistota prostredia je u húb obzvlášť dôležitá. Huby majú schopnosť aj v relatívne čistom prostredí akumulovať ťažké kovy a rádionuklidy v koncentráciách mnohonásobne prevyšujúcich ich koncentráciu v prostredí. Ďalším problémom hubového materiálu býva genetická degenerácia, ktorej huby pri pestovaní postupne podliehajú. Tomu možno brániť chemickou a genetickou kontrolou hubového materiálu.

Plodnice trúdnikovca pestrého sú tuhé a na využitie sa práškujú a ďalej spracovávajú. Trúdnikovec pestrý (outkovka pestrá) TaiwanTCM FORTE 5x má formu prášku uzavretého v kapsliach. Tento prášok z hľadiska obsahových látok zodpovedá päťnásobnému množstvo sušenej plodnice. Kapsule sa užívajú priamo a zapíjajú sa vlažnou vodou. Prášok možno ale konzumovať aj samostatne (neuzavretý v kapsulách). Robí sa to tak, že kapsulu otvoríme, prášok vysypeme do pohára vlažnej vody a lyžičkou rozmiešame.

Trúdnikovec pestrý TaiwanTCM FORTE 5x sa užíva 3x denne v množstve 1-3 kapsule nalačno, zapiť vlažnou vodou (alebo prášok rozpustiť vo vlažnej vode). TČM odporúča po požití krátke zahrievacie cvičenie. Trúdnikovec pestrý TaiwanTCM FORTE 5x môžeme užívať s spoločne inými hubami, napríklad s lesklokôrka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x.

Laboratórne skúšky a certifikáty

Skúšobný protokol EÚP č. 184-2017 / 11

Trúdnikovec - vlastnosti, účinky, užívanie

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26. júla som na dovolenke.  O vaše objednávky sa v mojej neprítomnosti raz za týždeň postará brigádnička Iva.  Pre vaše otázky prosím využívajte emailovú adresu: info@ariadne.cz.  S priateľským pozdravom Stanislava Šindelářová